Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOW ST, spol. s r.o. | 20 | 1 743 478 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NOW ST, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 64 914 Kč | 1 smlouva za celkem 422 424 Kč | 1 smlouva za celkem 96 551 Kč | 3 smlouvy za celkem 492 572 Kč | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 9 smluv za celkem 155 802 Kč | 2 smlouvy za celkem 110 836 Kč | 1 smlouva za celkem 302 379 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 2 | 64 914 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 422 424 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 14 | 763 568 Kč |
| Waldorfská základní škola a mateřská škola Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 492 572 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Kravaře | 2 smlouvy za celkem 64 914 Kč | ||||||||||
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 smlouva za celkem 422 424 Kč | ||||||||||
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 smlouva za celkem 96 551 Kč | 1 smlouva za celkem 98 000 Kč | 9 smluv za celkem 155 802 Kč | 2 smlouvy za celkem 110 836 Kč | 1 smlouva za celkem 302 379 Kč | ||||||
| Waldorfská základní škola a mateřská škola Ostrava, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 492 572 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |