Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vision software s.r.o. | 15 | 2 330 097 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 250 228 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vision software s.r.o. | 1 smlouva za celkem 250 228 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 412 634 Kč | 1 smlouva za celkem 636 199 Kč | 1 smlouva za celkem 381 586 Kč | 5 smluv za celkem 486 831 Kč | 2 smlouvy za celkem 162 619 Kč | ||||
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 smlouva za celkem 250 228 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 10 | 1 917 463 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 | 412 634 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 smlouva za celkem 250 228 Kč | 1 smlouva za celkem 636 199 Kč | 1 smlouva za celkem 381 586 Kč | 5 smluv za celkem 486 831 Kč | 2 smlouvy za celkem 162 619 Kč | ||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 smlouvy za celkem 412 634 Kč |