Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SDU servis s.r.o. | 25 | 4 575 443 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace | 2 | 276 086 Kč |
| Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace | 1 | 167 878 Kč |
| Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 1 | 106 838 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SDU servis s.r.o. | 1 smlouva za celkem 759 244 Kč | 4 smlouvy za celkem 795 929 Kč | 4 smlouvy za celkem 374 227 Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 487 430 Kč | 4 smlouvy za celkem 653 477 Kč | |||||
| Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 276 086 Kč | ||||||||||
| Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 167 878 Kč | ||||||||||
| Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 106 838 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 5 | 1 659 314 Kč |
| Statutární město Opava | 4 | 931 548 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace | 1 | 167 878 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 147 860 Kč |
| Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 1 | 106 838 Kč |
| Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 4 | 289 915 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 229 276 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 759 244 Kč | 1 smlouva za celkem 53 312 Kč | 2 smlouvy za celkem 846 759 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Statutární město Opava | 1 smlouva za celkem 351 965 Kč | 1 smlouva za celkem 94 441 Kč | 2 smlouvy za celkem 485 142 Kč | ||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 167 878 Kč | ||||||||||
| Slezská univerzita v Opavě | 1 smlouva za celkem 147 860 Kč | ||||||||||
| Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 106 838 Kč | ||||||||||
| Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 204 283 Kč | 1 smlouva za celkem 85 632 Kč | |||||||||
| Státní úřad inspekce práce | 1 smlouva za celkem 229 276 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |