Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 69 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAST TERCIA, spol. s r.o. | 68 | 152 671 966 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VAST TERCIA, spol. s r.o. | 12 smluv za celkem 11 mil. Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 412 547 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 44 mil. Kč | 8 smluv za celkem 56 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 26 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 9 | 7 954 029 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 29 | 0 Kč |
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 87 665 705 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 127 232 Kč |
| Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 141 570 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 968 276 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 564 205 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 2 | 5 560 728 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 3 502 500 Kč |
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 1 | 876 846 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 301 206 Kč |
| Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace | 1 | 5 222 663 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 387 579 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Město Valašské Meziříčí | 5 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 2 smlouvy za celkem 225 881 Kč | 2 smlouvy za celkem 615 817 Kč | 1 smlouva za celkem 515 827 Kč | 8 smluv za celkem 43 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 43 mil. Kč | ||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 127 232 Kč | ||||||||||
| Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 141 570 Kč | ||||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 smlouvy za celkem 968 276 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 564 205 Kč | ||||||||||
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 876 846 Kč | ||||||||||
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 smlouva za celkem 301 206 Kč | ||||||||||
| Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč |