Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 43 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 56,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AGROM TŘEBNOUŠEVES, s.r.o. | 37 | 2 827 301 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AGROM TŘEBNOUŠEVES, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 100 612 Kč | 2 smlouvy za celkem 619 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 449 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 231 260 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice | 3 | 320 612 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 27 | 405 105 Kč |
| Sportovní zařízení města Hořice | 1 | 399 300 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 021 524 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 449 500 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 231 260 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice | 2 smlouvy za celkem 100 612 Kč | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | |||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 405 105 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| Sportovní zařízení města Hořice | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 449 500 Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 231 260 Kč |