Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| In. Point s.r.o. | 24 | 10 500 548 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 1 | 151 008 Kč |
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| In. Point s.r.o. | 1 smlouva za celkem 568 700 Kč | 3 smlouvy za celkem 354 288 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 238 975 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 173 635 Kč | 2 smlouvy za celkem 266 725 Kč | 4 smlouvy za celkem 833 085 Kč | 2 smlouvy za celkem 441 045 Kč | 3 smlouvy za celkem 672 850 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 1 smlouva za celkem 151 008 Kč | ||||||||||
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO TURNOV | 2 | 701 800 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 7 | 1 462 013 Kč |
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 3 | 1 613 656 Kč |
| Dům dětí a mládeže Stodůlky | 1 | 238 975 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 294 039 Kč |
| Gymnázium, Praha 9,Litoměřická 726 | 2 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 2 196 500 Kč |
| Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 | 2 | 318 835 Kč |
| Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5 | 3 | 951 150 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5, Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MĚSTO TURNOV | 1 smlouva za celkem 568 700 Kč | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč | |||||||||
| Střední zdravotnická škola | 1 smlouva za celkem 151 008 Kč | 1 smlouva za celkem 478 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 266 725 Kč | 2 smlouvy za celkem 306 735 Kč | 1 smlouva za celkem 259 545 Kč | ||||||
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | ||||||||
| Dům dětí a mládeže Stodůlky | 1 smlouva za celkem 238 975 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Praha 9,Litoměřická 726 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 | 1 smlouva za celkem 173 635 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | |||||||||
| Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5 | 1 smlouva za celkem 381 150 Kč | 2 smlouvy za celkem 570 000 Kč |