Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TLM s.r.o. | 10 | 3 999 626 Kč |
| REAL ESTATE a.s. | 1 | 1 000 000 Kč |
| VIA CAPRI s.r.o. | 4 | 543 718 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TLM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 176 902 Kč | 1 smlouva za celkem 965 677 Kč | 1 smlouva za celkem 965 677 Kč | 1 smlouva za celkem 154 512 Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 543 718 Kč | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | ||||
| REAL ESTATE a.s. | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | ||||||||||
| VIA CAPRI s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 543 718 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 176 902 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 1 931 354 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 2 | 347 652 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 1 000 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 4 | 543 718 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 smlouva za celkem 176 902 Kč | ||||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 965 677 Kč | 1 smlouva za celkem 965 677 Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 smlouva za celkem 154 512 Kč | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | |||||||||
| Městská část Praha-Slivenec | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 543 718 Kč |