Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERWILD s.r.o. | 14 | 34 311 173 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| INTERWILD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 389 760 Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 79 049 Kč | 1 smlouva za celkem 345 816 Kč | 1 smlouva za celkem - 721 241 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 30 620 348 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 433 499 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 450 000 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 389 760 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 71 750 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 345 816 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 79 049 Kč | 1 smlouva za celkem - 721 241 Kč | |||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | |||||||||
| Město Nýřany | 1 smlouva za celkem 389 760 Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 71 750 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 345 816 Kč |