Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bevar likvidace s.r.o. | 12 | 2 103 894 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Bevar likvidace s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 93 144 Kč | 1 smlouva za celkem 210 450 Kč | 1 smlouva za celkem 269 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 305 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 382 200 Kč | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 647 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 8 | 1 619 894 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 484 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 smlouvy za celkem 93 144 Kč | 1 smlouva za celkem 210 450 Kč | 1 smlouva za celkem 269 700 Kč | 1 smlouva za celkem 305 900 Kč | 1 smlouva za celkem 382 200 Kč | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč | 1 smlouva za celkem 163 500 Kč | ||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč |