Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 246 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. | 246 | 46 623 892 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 19 smluv za celkem 4 mil. Kč | 30 smluv za celkem 7 mil. Kč | 25 smluv za celkem 6 mil. Kč | 45 smluv za celkem 3 mil. Kč | 32 smluv za celkem 9 mil. Kč | 25 smluv za celkem 5 mil. Kč | 18 smluv za celkem 2 mil. Kč | 14 smluv za celkem 2 mil. Kč | 24 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 845 487 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 5 | 4 781 920 Kč |
| Ministerstvo obrany | 64 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 66 | 9 232 635 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 13 | 1 234 797 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 45 | 0 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Kadaň | 1 | 324 900 Kč |
| Statutární město Most | 3 | 471 255 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 41 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 1 | 77 977 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 68 500 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 273 339 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 643 000 Kč |
| Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 63 206 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 796 180 Kč | |||||||||
| Ministerstvo obrany | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 14 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | |||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 435 000 Kč | 6 smluv za celkem 481 910 Kč | 5 smluv za celkem 424 040 Kč | 20 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 401 659 Kč | |||
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 smlouva za celkem 75 410 Kč | 1 smlouva za celkem 102 446 Kč | 1 smlouva za celkem 91 452 Kč | 1 smlouva za celkem 71 651 Kč | 2 smlouvy za celkem 144 088 Kč | 4 smlouvy za celkem 306 569 Kč | 1 smlouva za celkem 63 390 Kč | 1 smlouva za celkem 97 862 Kč | 1 smlouva za celkem 281 930 Kč | ||
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 28 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Městská správa sociálních služeb Kadaň | 1 smlouva za celkem 324 900 Kč | ||||||||||
| Statutární město Most | 2 smlouvy za celkem 402 398 Kč | 1 smlouva za celkem 68 857 Kč | |||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 77 977 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Rumburk | 1 smlouva za celkem 68 500 Kč | ||||||||||
| Město Česká Kamenice | 1 smlouva za celkem 273 339 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Národní památkový ústav | 1 smlouva za celkem 643 000 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Roudnice nad Labem | 1 smlouva za celkem 63 206 Kč |