Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 28 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Termotech Praha s.r.o. | 28 | 3 200 439 Kč |
| Mateřská škola Srdíčko v Praze 12 | 13 | 1 609 761 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 125 089 Kč |
| Mateřská škola, Praha 8, Kotlaska 3 | 1 | 86 050 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Termotech Praha s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 476 076 Kč | 1 smlouva za celkem 125 089 Kč | 1 smlouva za celkem 86 050 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 567 961 Kč | 8 smluv za celkem 447 064 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 335 805 Kč | 1 smlouva za celkem 69 696 Kč | ||
| Mateřská škola Srdíčko v Praze 12 | 1 smlouva za celkem 382 299 Kč | 1 smlouva za celkem 39 157 Kč | 2 smlouvy za celkem 95 607 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 125 089 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Praha 8, Kotlaska 3 | 1 smlouva za celkem 86 050 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Srdíčko v Praze 12 | 17 | 1 772 337 Kč |
| První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 | 1 | 0 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 125 089 Kč |
| Mateřská škola, Praha 8, Kotlaska 3 | 1 | 86 050 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 19 | 1 | 528 804 Kč |
| Městská část Praha 13 | 2 | 188 881 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 194 967 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 69 696 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Srdíčko v Praze 12 | 1 smlouva za celkem 382 299 Kč | 1 smlouva za celkem 39 157 Kč | 6 smluv za celkem 258 183 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 smlouva za celkem 125 089 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Praha 8, Kotlaska 3 | 1 smlouva za celkem 86 050 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 19 | 1 smlouva za celkem 528 804 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 13 | 2 smlouvy za celkem 188 881 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 17 | 1 smlouva za celkem 194 967 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 11 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 4 | 1 smlouva za celkem 69 696 Kč |