Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 37 | 7 372 355 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| EUROBALNEO s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 660 232 Kč | 3 smlouvy za celkem 140 965 Kč | 4 smlouvy za celkem 554 865 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 817 886 Kč | 5 smluv za celkem 821 728 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 583 162 Kč | 2 smlouvy za celkem 453 967 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 3 | 873 330 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 2 | 297 055 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 30 133 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 6 | 2 606 086 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 68 365 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 4 | 0 Kč |
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 2 | 424 440 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 3 | 503 885 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 0 Kč |
| PAP PARDUBICE o.p.s. | 1 | 171 297 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 3 | 697 491 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 0 Kč |
| Šternberská sportovní s.r.o. | 1 | 312 180 Kč |
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 201 949 Kč |
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| CPA DELFÍN, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 502 444 Kč | 1 smlouva za celkem 168 298 Kč | 1 smlouva za celkem 202 588 Kč | ||||||||
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 1 smlouva za celkem 127 655 Kč | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | |||||||||
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 30 133 Kč | ||||||||||
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 150 615 Kč | ||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 68 365 Kč | ||||||||||
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 smlouva za celkem 313 967 Kč | 1 smlouva za celkem 110 473 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 smlouva za celkem 200 104 Kč | 1 smlouva za celkem 237 992 Kč | 1 smlouva za celkem 65 789 Kč | ||||||||
| Statutární město Pardubice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PAP PARDUBICE o.p.s. | 1 smlouva za celkem 171 297 Kč | ||||||||||
| ST SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 221 672 Kč | 1 smlouva za celkem 225 133 Kč | 1 smlouva za celkem 250 687 Kč | ||||||||
| Město Rokycany | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Šternberská sportovní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 312 180 Kč | ||||||||||
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 201 949 Kč | ||||||||||
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| CPA DELFÍN, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 174 240 Kč | ||||||||||
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |