Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 156 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠNAJDR stavby Mělník, s.r.o. | 156 | 431 041 380 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ŠNAJDR stavby Mělník, s.r.o. | 8 smluv za celkem 11 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 7 smluv za celkem 12 mil. Kč | 11 smluv za celkem 16 mil. Kč | 15 smluv za celkem 21 mil. Kč | 14 smluv za celkem 32 mil. Kč | 14 smluv za celkem 48 mil. Kč | 29 smluv za celkem 44 mil. Kč | 26 smluv za celkem 88 mil. Kč | 24 smluv za celkem 58 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 98 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 4 | 9 239 052 Kč |
| Město Mělník | 53 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386 | 4 | 2 975 058 Kč |
| Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 1 | 121 000 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 42 | 0 Kč |
| Univerzita Karlova | 4 | 12 487 673 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 5 | 0 Kč |
| Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace | 12 | 9 058 885 Kč |
| Město Neratovice | 18 | 0 Kč |
| Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 příspěvková organizace | 2 | 1 381 524 Kč |
| Technické služby města Mělníka, příspěvková organizace | 2 | 5 374 334 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 60 000 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 | 166 358 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 111 569 Kč |
| Centrum sociálních služeb Mělník, příspěvková organizace | 4 | 387 191 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 85 866 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | ||||||||||
| Město Mělník | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | |
| Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386 | 2 smlouvy za celkem 661 014 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 147 436 Kč | ||||||||
| Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| Univerzita Karlova | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 571 458 Kč | 3 smlouvy za celkem 650 736 Kč | 4 smlouvy za celkem 842 127 Kč | |||||||
| Město Neratovice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 82 435 Kč | |||||||||
| Technické služby města Mělníka, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 715 834 Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 smlouvy za celkem 166 358 Kč | ||||||||||
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 smlouva za celkem 111 569 Kč | ||||||||||
| Centrum sociálních služeb Mělník, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 387 191 Kč | ||||||||||
| Generální finanční ředitelství | 1 smlouva za celkem 85 866 Kč |