Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVINGEM, s.r.o. | 34 | 36 290 801 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 8 | 4 537 011 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 286 165 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| STAVINGEM, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 24 mil. Kč | 7 smluv za celkem 9 mil. Kč | 5 smluv za celkem 349 627 Kč | 8 smluv za celkem 499 413 Kč | 2 smlouvy za celkem 117 890 Kč | 1 smlouva za celkem 208 277 Kč | 2 smlouvy za celkem 36 247 Kč | |||
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 121 605 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 117 890 Kč | |||||||
| GasNet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 143 083 Kč | 1 smlouva za celkem 143 083 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 30 | 35 201 801 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 4 | 1 089 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 23 mil. Kč | 7 smluv za celkem 9 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 349 627 Kč | 7 smluv za celkem 499 413 Kč | 1 smlouva za celkem 117 890 Kč | 1 smlouva za celkem 208 277 Kč | 2 smlouvy za celkem 36 247 Kč | |||
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |