Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BPS LESNÁ s.r.o. | 21 | 3 122 331 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| BPS LESNÁ s.r.o. | 5 smluv za celkem 197 009 Kč | 2 smlouvy za celkem 399 970 Kč | 1 smlouva za celkem 325 516 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 90 283 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 10 | 2 177 331 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 8 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 855 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 197 009 Kč | 2 smlouvy za celkem 399 970 Kč | 1 smlouva za celkem 325 516 Kč | 1 smlouva za celkem 181 753 Kč | 1 smlouva za celkem 283 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 855 000 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | ||||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |