Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| G.I.C. Hrobice s.r.o. | 14 | 11 155 524 Kč |
| AGRONA 99 s.r.o. | 1 | 1 102 794 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| G.I.C. Hrobice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 841 174 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 887 862 Kč | 1 smlouva za celkem 318 852 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 288 404 Kč | 2 smlouvy za celkem 966 058 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||
| AGRONA 99 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 10 162 724 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 992 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 841 174 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 887 862 Kč | 1 smlouva za celkem 318 852 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 288 404 Kč | 2 smlouvy za celkem 966 058 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 992 800 Kč |