Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 | 0 Kč | |
| Nadlan s.r.o. | 7 | 220 553 424 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 568 129 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||||
| Nadlan s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 841 434 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 217 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 1 568 129 Kč |
| Ústav archeologické památkové péče středních Čech, příspěvková organizace | 1 | 841 434 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 217 563 584 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 181 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 398 778 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Ústav archeologické památkové péče středních Čech, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 841 434 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 9 | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 217 mil. Kč | |||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 398 778 Kč |