Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 52 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KORUS servis, s.r.o. | 52 | 12 281 651 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KORUS servis, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 327 495 Kč | 3 smlouvy za celkem 540 732 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 938 313 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 604 180 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 47 | 12 038 816 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 92 916 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 149 919 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 2 smlouvy za celkem 327 495 Kč | 2 smlouvy za celkem 447 816 Kč | 4 smlouvy za celkem 938 347 Kč | 4 smlouvy za celkem 938 313 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 604 180 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 92 916 Kč | ||||||||||
| Město Ivančice | 1 smlouva za celkem 149 919 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |