Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. | 18 | 2 363 337 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 63 114 Kč | 1 smlouva za celkem 62 146 Kč | 1 smlouva za celkem 71 173 Kč | 2 smlouvy za celkem 148 588 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 179 969 Kč | 2 smlouvy za celkem 186 945 Kč | 2 smlouvy za celkem 240 282 Kč | 1 smlouva za celkem 120 782 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská Beseda | 6 | 483 118 Kč |
| Město Znojmo | 6 | 1 324 569 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 4 | 375 681 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 179 685 Kč |
| Obec Chvalovice | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Znojemská Beseda | 1 smlouva za celkem 63 114 Kč | 1 smlouva za celkem 62 146 Kč | 1 smlouva za celkem 71 173 Kč | 1 smlouva za celkem 93 569 Kč | 1 smlouva za celkem 72 334 Kč | 1 smlouva za celkem 120 782 Kč | |||||
| Město Znojmo | 2 smlouvy za celkem 148 588 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 114 345 Kč | ||||||||
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 135 133 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 167 948 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 179 685 Kč | ||||||||||
| Obec Chvalovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč |