Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 279 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,51 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 279 | 666 200 001 Kč |
| EnShield ES s.r.o. | 2 | 249 058 333 Kč |
| Osvětlení a energetické systémy a.s. | 2 | 249 058 333 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 2 | 249 058 333 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NTL Forensics a.s. | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 6 mil. Kč | 12 smluv za celkem 12 mil. Kč | 13 smluv za celkem 3 mil. Kč | 45 smluv za celkem 139 mil. Kč | 106 smluv za celkem 338 mil. Kč | 48 smluv za celkem 55 mil. Kč | 39 smluv za celkem 108 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 934 654 Kč | ||
| EnShield ES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 230 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 19 mil. Kč | |||||||||
| Osvětlení a energetické systémy a.s. | 1 smlouva za celkem 230 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 19 mil. Kč | |||||||||
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 230 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 19 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 41 | 27 905 784 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 234 | 638 167 167 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 127 050 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 6 mil. Kč | 11 smluv za celkem 12 mil. Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 934 654 Kč | ||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 43 smluv za celkem 138 mil. Kč | 105 smluv za celkem 338 mil. Kč | 47 smluv za celkem 55 mil. Kč | 39 smluv za celkem 108 mil. Kč | |||||||
| Městská část Praha 13 | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč |