Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAHLE Thermal and Fluid Systems Ostrava s.r.o. | 20 | 7 357 962 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MAHLE Thermal and Fluid Systems Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 95 687 Kč | 1 smlouva za celkem 80 586 Kč | 1 smlouva za celkem 148 588 Kč | 6 smluv za celkem 752 318 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 779 235 Kč | 5 smluv za celkem 455 930 Kč | 1 smlouva za celkem 767 043 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 4 | 443 455 Kč |
| Český metrologický institut | 14 | 2 754 526 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 4 159 980 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 95 687 Kč | 1 smlouva za celkem 80 586 Kč | 1 smlouva za celkem 148 588 Kč | 1 smlouva za celkem 118 595 Kč | |||||||
| Český metrologický institut | 5 smluv za celkem 752 318 Kč | 3 smlouvy za celkem 779 235 Kč | 5 smluv za celkem 455 930 Kč | 1 smlouva za celkem 767 043 Kč | |||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč |