Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLA Appraisal s.r.o. | 13 | 1 754 258 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CLA Appraisal s.r.o. | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 3 smlouvy za celkem 572 330 Kč | 1 smlouva za celkem 58 080 Kč | 3 smlouvy za celkem 327 668 Kč | 5 smluv za celkem 705 430 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 151 250 Kč |
| Městská část Praha 9 | 5 | 655 578 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 475 530 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 1 | 121 000 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 9 | 2 smlouvy za celkem 330 330 Kč | 1 smlouva za celkem 58 080 Kč | 2 smlouvy za celkem 267 168 Kč | ||||||||
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 smlouva za celkem 475 530 Kč | ||||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Hradec Králové | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| CEJIZA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč |