Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 54 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Skamba, s.r.o. | 54 | 6 862 043 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 181 554 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Skamba, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 79 186 Kč | 4 smlouvy za celkem 343 881 Kč | 6 smluv za celkem 706 793 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 754 665 Kč | 3 smlouvy za celkem 296 961 Kč | 4 smlouvy za celkem 326 955 Kč | 4 smlouvy za celkem 595 169 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 161 078 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 181 554 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 23 | 2 467 659 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 92 497 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 2 | 737 434 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 545 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 65 267 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Uničovsko | 1 | 425 640 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 374 713 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 8 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 246 068 Kč |
| Dětský domov Liptál | 1 | 80 000 Kč |
| Město Jeseník | 2 | 205 700 Kč |
| Město Holešov | 6 | 645 596 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 169 400 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 113 859 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 79 186 Kč | 3 smlouvy za celkem 251 384 Kč | 3 smlouvy za celkem 280 365 Kč | 2 smlouvy za celkem 155 594 Kč | 1 smlouva za celkem 65 975 Kč | 2 smlouvy za celkem 235 025 Kč | 2 smlouvy za celkem 147 281 Kč | 1 smlouva za celkem 208 725 Kč | 4 smlouvy za celkem 350 237 Kč | 3 smlouvy za celkem 532 810 Kč | 1 smlouva za celkem 161 078 Kč |
| Město Luhačovice | 1 smlouva za celkem 92 497 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 smlouva za celkem 239 616 Kč | 1 smlouva za celkem 497 818 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 121 545 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 65 267 Kč | ||||||||||
| Svazek obcí mikroregionu Uničovsko | 1 smlouva za celkem 425 640 Kč | ||||||||||
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 374 713 Kč | ||||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 61 936 Kč | 1 smlouva za celkem 184 132 Kč | ||||||||
| Dětský domov Liptál | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | ||||||||||
| Město Jeseník | 2 smlouvy za celkem 205 700 Kč | ||||||||||
| Město Holešov | 2 smlouvy za celkem 232 235 Kč | 4 smlouvy za celkem 413 361 Kč | |||||||||
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | ||||||||||
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 113 859 Kč |