Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 47 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,51 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENNON Group a. s. | 47 | 115 700 241 Kč |
| KORIKO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LOANA NANO MEDI s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PONOŽKY MATEX spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| CityZen s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOTY HORKY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VUP Medical, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PSí HUBÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| BENNON Group a. s. | 1 smlouva za celkem 2 574 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 981 Kč | 3 smlouvy za celkem 5 662 Kč | 7 smluv za celkem 192 467 Kč | 5 smluv za celkem 4 245 Kč | 6 smluv za celkem 79 096 Kč | 6 smluv za celkem 461 263 Kč | 6 smluv za celkem 507 687 Kč | 7 smluv za celkem 9 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 106 mil. Kč | |
| KORIKO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LOANA NANO MEDI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PONOŽKY MATEX spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CityZen s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BOTY HORKY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VUP Medical, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PSí HUBÍK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 18 | 48 121 Kč |
| Statutární město Kladno | 2 | 96 601 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 4 | 363 233 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 154 692 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 306 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 0 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 526 350 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 119 872 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 2 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 7 986 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 402 234 Kč |
| Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín | 2 | 105 454 448 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín, Statutární město Zlín, Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Hodonín | 1 smlouva za celkem 2 574 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 981 Kč | 3 smlouvy za celkem 5 662 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 594 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 245 Kč | 4 smlouvy za celkem 7 696 Kč | 2 smlouvy za celkem 8 803 Kč | 2 smlouvy za celkem 12 565 Kč | |||
| Statutární město Kladno | 2 smlouvy za celkem 96 601 Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 smlouva za celkem 92 273 Kč | 3 smlouvy za celkem 270 960 Kč | |||||||||
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 154 692 Kč | ||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 71 400 Kč | 1 smlouva za celkem 113 600 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 172 425 Kč | 1 smlouva za celkem 172 425 Kč | ||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 119 872 Kč | ||||||||||
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 smlouva za celkem 319 809 Kč | 1 smlouva za celkem 82 425 Kč | |||||||||
| Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín | 2 smlouvy za celkem 105 mil. Kč |