Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 160 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Emvi Pro s.r.o. | 160 | 423 585 501 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 118 713 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Emvi Pro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 12 smluv za celkem 22 mil. Kč | 11 smluv za celkem 34 mil. Kč | 15 smluv za celkem 12 mil. Kč | 18 smluv za celkem 41 mil. Kč | 35 smluv za celkem 27 mil. Kč | 26 smluv za celkem 101 mil. Kč | 18 smluv za celkem 130 mil. Kč | 20 smluv za celkem 51 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 403 011 Kč | |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 118 713 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 53 | 412 613 573 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 118 713 Kč |
| Město Litoměřice | 6 | 5 538 637 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 89 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 352 594 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 76 568 Kč |
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 5 | 3 652 688 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 461 832 Kč |
| Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace | 2 | 293 204 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace, Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace, Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 11 smluv za celkem 22 mil. Kč | 7 smluv za celkem 33 mil. Kč | 6 smluv za celkem 12 mil. Kč | 8 smluv za celkem 41 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 27 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 101 mil. Kč | 8 smluv za celkem 128 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 44 mil. Kč | ||
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 118 713 Kč | ||||||||||
| Město Litoměřice | 1 smlouva za celkem 532 972 Kč | 5 smluv za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 30 smluv za celkem 0 Kč | 21 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 352 594 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 smlouva za celkem 76 568 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 109 808 Kč | ||||||||
| Město Roudnice nad Labem | 1 smlouva za celkem 461 832 Kč | ||||||||||
| Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 293 204 Kč |