Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| E*tech, spol. s r.o. | 31 | 6 434 367 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 88 521 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 1 | 165 997 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| E*tech, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 869 583 Kč | 2 smlouvy za celkem 81 930 Kč | 2 smlouvy za celkem 127 223 Kč | 1 smlouva za celkem 183 140 Kč | 6 smluv za celkem 871 635 Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 88 521 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Vinoř | 1 smlouva za celkem 165 997 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 2 | 945 469 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 | 1 | 45 630 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 3 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 90 923 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 183 140 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 2 | 442 648 Kč |
| Městská část Praha-Řeporyje | 3 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 | 175 081 Kč |
| Sociální služby městské části Praha 12, příspěvková organizace | 1 | 84 362 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 5 | 2 887 814 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 2 | 446 667 Kč |
| Město Říčany | 2 | 184 135 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 2 | 285 777 Kč |
| Ekonomický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 70 406 Kč |
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze | 1 | 0 Kč |
| Muzeum T.G.M. Rakovník, příspěvková organizace | 2 | 149 916 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 7 | 1 smlouva za celkem 869 583 Kč | 1 smlouva za celkem 75 886 Kč | |||||||||
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 | 1 smlouva za celkem 45 630 Kč | ||||||||||
| Statutární město České Budějovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 smlouva za celkem 90 923 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 183 140 Kč | ||||||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 smlouva za celkem 354 127 Kč | 1 smlouva za celkem 88 521 Kč | |||||||||
| Městská část Praha-Řeporyje | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně | 1 smlouva za celkem 175 081 Kč | ||||||||||
| Sociální služby městské části Praha 12, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 84 362 Kč | ||||||||||
| Český hydrometeorologický ústav | 2 smlouvy za celkem 811 997 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 2 smlouvy za celkem 446 667 Kč | ||||||||||
| Město Říčany | 2 smlouvy za celkem 184 135 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Vinoř | 1 smlouva za celkem 119 780 Kč | 1 smlouva za celkem 165 997 Kč | |||||||||
| Ekonomický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 70 406 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Muzeum T.G.M. Rakovník, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 149 916 Kč |