Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šumavské zahrady s.r.o. | 35 | 10 276 610 Kč |
| Křesťanská mateřská škola DUHA, Horažďovice, příspěvková organizace | 1 | 700 994 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Šumavské zahrady s.r.o. | 1 smlouva za celkem 664 480 Kč | 3 smlouvy za celkem 870 194 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 215 892 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 405 626 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 399 469 Kč | |
| Křesťanská mateřská škola DUHA, Horažďovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 700 994 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Staňkov | 1 | 664 480 Kč |
| Křesťanská mateřská škola DUHA, Horažďovice, příspěvková organizace | 1 | 700 994 Kč |
| Město Horažďovice | 5 | 0 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 1 397 586 Kč |
| Město Horšovský Týn | 3 | 1 279 168 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 0 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 0 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 3 | 483 011 Kč |
| Město Domažlice | 5 | 3 545 273 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 418 412 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 0 Kč |
| Město Rokycany | 5 | 835 626 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 145 067 Kč |
| Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Město Rokycany, Město Domažlice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Staňkov | 1 smlouva za celkem 664 480 Kč | ||||||||||
| Křesťanská mateřská škola DUHA, Horažďovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 700 994 Kč | ||||||||||
| Město Horažďovice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 113 871 Kč | ||||||||
| Město Horšovský Týn | 1 smlouva za celkem 946 104 Kč | 1 smlouva za celkem 23 656 Kč | 1 smlouva za celkem 309 409 Kč | ||||||||
| Statutární město Plzeň | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Vrhaveč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 smlouva za celkem 192 236 Kč | 1 smlouva za celkem 196 667 Kč | 1 smlouva za celkem 94 108 Kč | ||||||||
| Město Domažlice | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 473 975 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 716 Kč | 1 smlouva za celkem 199 469 Kč | |||||||
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Klatovy | 1 smlouva za celkem 418 412 Kč | ||||||||||
| Generální finanční ředitelství | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Rokycany | 2 smlouvy za celkem 405 626 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||
| Národní památkový ústav | 1 smlouva za celkem 145 067 Kč | ||||||||||
| Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |