Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EURONOVA GROUP s.r.o. | 23 | 5 897 443 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| EURONOVA GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 127 558 Kč | 5 smluv za celkem 467 060 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 479 765 Kč | 3 smlouvy za celkem 191 785 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 23 | 5 897 443 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 127 558 Kč | 5 smluv za celkem 467 060 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 479 765 Kč | 3 smlouvy za celkem 191 785 Kč |