Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 40 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Junák - český skaut, okres Plzeň - město, z. s. | 40 | 3 727 476 Kč |
| Junák - český skaut, přístav Omaha Plzeň, z. s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Junák - český skaut, okres Plzeň - město, z. s. | 3 smlouvy za celkem 290 400 Kč | 4 smlouvy za celkem 303 450 Kč | 4 smlouvy za celkem 335 450 Kč | 5 smluv za celkem 428 530 Kč | 6 smluv za celkem 520 688 Kč | 7 smluv za celkem 691 958 Kč | 3 smlouvy za celkem 225 300 Kč | 3 smlouvy za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 266 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 278 300 Kč | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč |
| Junák - český skaut, přístav Omaha Plzeň, z. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 40 | 3 727 476 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Plzeň | 3 smlouvy za celkem 290 400 Kč | 4 smlouvy za celkem 303 450 Kč | 4 smlouvy za celkem 335 450 Kč | 5 smluv za celkem 428 530 Kč | 6 smluv za celkem 520 688 Kč | 7 smluv za celkem 691 958 Kč | 3 smlouvy za celkem 225 300 Kč | 3 smlouvy za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 266 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 278 300 Kč | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč |