Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Kadaně | 34 | 7 249 154 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jiří Kadaně | 4 smlouvy za celkem 253 495 Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 401 188 Kč | 2 smlouvy za celkem 257 Kč | 2 smlouvy za celkem 214 170 Kč | 3 smlouvy za celkem 211 266 Kč | 4 smlouvy za celkem 544 984 Kč | 3 smlouvy za celkem 557 447 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 22 | 5 721 287 Kč |
| Statutární město Plzeň | 12 | 1 527 867 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 253 495 Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 401 188 Kč | 2 smlouvy za celkem 257 Kč | ||||||
| Statutární město Plzeň | 2 smlouvy za celkem 214 170 Kč | 3 smlouvy za celkem 211 266 Kč | 4 smlouvy za celkem 544 984 Kč | 3 smlouvy za celkem 557 447 Kč |