Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 48 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Qlar Czech s.r.o. | 47 | 5 705 423 Kč |
| Intemac Solutions, s.r.o. | 1 | 23 066 Kč |
| Effectivity s.r.o. | 1 | 23 066 Kč |
| JIC, zájmové sdružení právnických osob | 1 | 23 066 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Qlar Czech s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 65 437 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 303 396 Kč | 4 smlouvy za celkem 925 408 Kč | 4 smlouvy za celkem 357 483 Kč | 2 smlouvy za celkem 133 645 Kč | 12 smluv za celkem 962 414 Kč | 17 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 986 912 Kč | ||
| Intemac Solutions, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč | ||||||||||
| Effectivity s.r.o. | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč | ||||||||||
| JIC, zájmové sdružení právnických osob | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 4 | 269 640 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Frýdecká skládka, a.s. | 2 | 757 218 Kč |
| Město Nepomuk | 5 | 440 534 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 13 | 1 998 988 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 99 099 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 107 365 Kč |
| Technická univerzita v Liberci | 2 | 160 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 16 | 1 780 014 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 | 69 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 65 437 Kč | 1 smlouva za celkem 63 918 Kč | 2 smlouvy za celkem 140 285 Kč | ||||||||
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Frýdecká skládka, a.s. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 684 618 Kč | |||||||||
| Město Nepomuk | 2 smlouvy za celkem 158 196 Kč | 1 smlouva za celkem 81 191 Kč | 2 smlouvy za celkem 201 147 Kč | ||||||||
| Pražské služby, a.s. | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 86 200 Kč | 1 smlouva za celkem 73 145 Kč | 7 smluv za celkem 647 031 Kč | 1 smlouva za celkem 986 912 Kč | |||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 99 099 Kč | ||||||||||
| Český metrologický institut | 1 smlouva za celkem 107 365 Kč | ||||||||||
| Technická univerzita v Liberci | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 83 033 Kč | 15 smluv za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 smlouva za celkem 69 000 Kč |