Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NATURAL, spol. s r.o. | 41 | 16 575 791 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Klášterní officína s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACE Agro s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MicroCen Trans s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Cheveki-Grus, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tekro, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bioveta, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SEVARON s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Yoggies s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LabMediaServis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1.zemědělská a.s. Chorušice akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| MIKROP ČEBÍN a.s. | 1 | 0 Kč |
| DYNTEC spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ADDICOO GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BONAGRO, a.s. | 2 | 7 452 000 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 0 Kč |
| Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NATURAL, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 220 066 Kč | 2 smlouvy za celkem 621 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 704 601 Kč | 1 smlouva za celkem 235 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 308 208 Kč | 2 smlouvy za celkem 251 390 Kč | 6 smluv za celkem 293 156 Kč | 8 smluv za celkem 12 mil. Kč | 6 smluv za celkem 796 206 Kč | 9 smluv za celkem 847 112 Kč | 2 smlouvy za celkem 330 903 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Klášterní officína s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ACE Agro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MicroCen Trans s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Cheveki-Grus, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tekro, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bioveta, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SEVARON s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mráz Agro CZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Yoggies s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LabMediaServis s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1.zemědělská a.s. Chorušice akciová společnost | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MIKROP ČEBÍN a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DYNTEC spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ADDICOO GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BONAGRO, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Veterinární univerzita Brno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká rozvojová agentura | 1 | 220 066 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 913 440 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 3 | 278 300 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 547 301 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 2 | 415 000 Kč |
| Státní veterinární ústav Praha | 17 | 1 700 793 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 445 843 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 65 340 Kč |
| Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i. | 3 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 2 177 613 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 360 096 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 200 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní veterinární ústav Praha, Krajská nemocnice Liberec, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Česká rozvojová agentura | 1 smlouva za celkem 220 066 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | 1 smlouva za celkem 413 440 Kč | |||||||||
| Veterinární univerzita Brno | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 547 301 Kč | ||||||||||
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 235 000 Kč | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | |||||||||
| Státní veterinární ústav Praha | 2 smlouvy za celkem 308 208 Kč | 1 smlouva za celkem 63 813 Kč | 3 smlouvy za celkem 328 087 Kč | 4 smlouvy za celkem 313 070 Kč | 6 smluv za celkem 501 912 Kč | 1 smlouva za celkem 185 703 Kč | |||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 71 390 Kč | 2 smlouvy za celkem 164 003 Kč | 1 smlouva za celkem 210 450 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 65 340 Kč | ||||||||||
| Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 smlouva za celkem 69 696 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | ||||||||
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč |