Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 204 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J A S I P spol. s r.o. | 204 | 92 403 575 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 102 145 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| J A S I P spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 17 smluv za celkem 3 mil. Kč | 14 smluv za celkem 8 mil. Kč | 15 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 6 mil. Kč | 30 smluv za celkem 10 mil. Kč | 36 smluv za celkem 7 mil. Kč | 21 smluv za celkem 5 mil. Kč | 19 smluv za celkem 20 mil. Kč | 33 smluv za celkem 28 mil. Kč | 6 smluv za celkem 966 167 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 102 145 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 20 | 4 524 782 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 179 | 86 607 273 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 282 341 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 91 956 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 239 580 Kč |
| Město Říčany | 1 | 513 710 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 143 932 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 196 548 Kč | 1 smlouva za celkem 150 738 Kč | 2 smlouvy za celkem 519 610 Kč | ||||||
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 11 smluv za celkem 8 mil. Kč | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 6 mil. Kč | 30 smluv za celkem 10 mil. Kč | 35 smluv za celkem 7 mil. Kč | 21 smluv za celkem 5 mil. Kč | 19 smluv za celkem 20 mil. Kč | 29 smluv za celkem 27 mil. Kč | 6 smluv za celkem 966 167 Kč | |
| ČD - Telematika a.s. | 1 smlouva za celkem 282 341 Kč | ||||||||||
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 91 956 Kč | ||||||||||
| Lesní správa Lány | 1 smlouva za celkem 239 580 Kč | ||||||||||
| Město Říčany | 1 smlouva za celkem 513 710 Kč | ||||||||||
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 smlouva za celkem 143 932 Kč |