Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veslařský klub Ohře Louny | 34 | 3 564 446 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Veslařský klub Ohře Louny | 3 smlouvy za celkem 204 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 336 000 Kč | 8 smluv za celkem 454 338 Kč | 3 smlouvy za celkem 221 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 202 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 642 400 Kč | 4 smlouvy za celkem 669 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 490 508 Kč | 3 smlouvy za celkem 343 400 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 28 | 3 153 738 Kč |
| Ústecký kraj | 6 | 410 708 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 3 smlouvy za celkem 204 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 336 000 Kč | 7 smluv za celkem 381 738 Kč | 3 smlouvy za celkem 221 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 202 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 572 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 599 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 362 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 273 400 Kč | ||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 128 108 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč |