Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Atletický sportovní klub ELNA Počerady | 21 | 2 305 100 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Atletický sportovní klub ELNA Počerady | 3 smlouvy za celkem 271 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 250 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 231 500 Kč | 1 smlouva za celkem 120 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 298 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 268 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 305 900 Kč | 5 smluv za celkem 558 100 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 16 | 1 803 700 Kč |
| Ústecký kraj | 5 | 501 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 3 smlouvy za celkem 271 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 250 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 231 500 Kč | 1 smlouva za celkem 120 300 Kč | 1 smlouva za celkem 203 500 Kč | 1 smlouva za celkem 153 100 Kč | 1 smlouva za celkem 195 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 376 700 Kč | |||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | 1 smlouva za celkem 115 000 Kč | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 181 400 Kč |