Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 79 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kateřina Marešová | 3 | 196 160 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace | 46 | 0 Kč |
| Ekopro Team s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| A - Z služby škole, s.r.o. | 1 | 153 192 Kč |
| 1. turnovská chráněná dílna z.s. | 1 | 75 134 Kč |
| Mgr. Zdeněk Paroulek | 1 | 60 000 Kč |
| Václav Knor | 3 | 638 424 Kč |
| Stanislav Spurný | 1 | 215 089 Kč |
| Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pavel Prosický | 4 | 510 667 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví | 1 | 96 000 Kč |
| Petr Hartlich | 1 | 81 180 Kč |
| Petra Polová | 1 | 0 Kč |
| KOVO, výrobní družstvo | 2 | 180 456 Kč |
| Tomáš Jursa | 1 | 114 950 Kč |
| ELKUS s.r.o. | 1 | 81 484 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 1 249 928 Kč |
| CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o. | 2 | 795 245 Kč |
| Judo team Střekov, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 290 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kateřina Marešová | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | ||||||||
| Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |
| Ekopro Team s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| A - Z služby škole, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 153 192 Kč | ||||||||||
| 1. turnovská chráněná dílna z.s. | 1 smlouva za celkem 75 134 Kč | ||||||||||
| Mgr. Zdeněk Paroulek | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Václav Knor | 1 smlouva za celkem 170 967 Kč | 1 smlouva za celkem 194 629 Kč | 1 smlouva za celkem 272 828 Kč | ||||||||
| Stanislav Spurný | 1 smlouva za celkem 215 089 Kč | ||||||||||
| Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Metropolnet, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pavel Prosický | 1 smlouva za celkem 282 207 Kč | 3 smlouvy za celkem 228 460 Kč | |||||||||
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví | 1 smlouva za celkem 96 000 Kč | ||||||||||
| Petr Hartlich | 1 smlouva za celkem 81 180 Kč | ||||||||||
| Petra Polová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KOVO, výrobní družstvo | 2 smlouvy za celkem 180 456 Kč | ||||||||||
| Tomáš Jursa | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | ||||||||||
| ELKUS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 81 484 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 401 622 Kč | 1 smlouva za celkem 393 623 Kč | |||||||||
| Judo team Střekov, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace | 32 | 4 573 444 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 12 | 1 060 653 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 3 | 1 685 528 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 24 | 493 228 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 63 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace, BOVYS, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 288 326 Kč | 1 smlouva za celkem 170 967 Kč | 4 smlouvy za celkem 478 718 Kč | 4 smlouvy za celkem 756 570 Kč | 6 smluv za celkem 458 140 Kč | 6 smluv za celkem 895 890 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 393 623 Kč | |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| BOVYS, s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 401 239 Kč | 2 smlouvy za celkem 196 497 Kč | 2 smlouvy za celkem 193 654 Kč | 2 smlouvy za celkem 176 933 Kč | 2 smlouvy za celkem 92 329 Kč | ||||||
| Metropolnet, a.s. | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 6 smluv za celkem 94 152 Kč | 5 smluv za celkem 82 534 Kč | 2 smlouvy za celkem 64 773 Kč | 4 smlouvy za celkem 77 740 Kč | 3 smlouvy za celkem 71 590 Kč | 2 smlouvy za celkem 52 229 Kč | 2 smlouvy za celkem 50 210 Kč | ||||
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč |