Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 29 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORT UNION, z.s. | 29 | 4 258 542 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SPORT UNION, z.s. | 1 smlouva za celkem 58 800 Kč | 6 smluv za celkem 329 760 Kč | 8 smluv za celkem 421 300 Kč | 6 smluv za celkem 662 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 396 800 Kč | 1 smlouva za celkem 632 326 Kč | 2 smlouvy za celkem 513 438 Kč | 1 smlouva za celkem 536 341 Kč | 1 smlouva za celkem 707 777 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 27 | 4 188 542 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 70 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Ústí nad Labem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 58 800 Kč | 6 smluv za celkem 329 760 Kč | 7 smluv za celkem 421 300 Kč | 6 smluv za celkem 662 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 396 800 Kč | 1 smlouva za celkem 632 326 Kč | 1 smlouva za celkem 443 438 Kč | 1 smlouva za celkem 536 341 Kč | 1 smlouva za celkem 707 777 Kč | ||
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč |