Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,32 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 17 | 3 193 978 Kč |
| VUSTE ENVIS, spol. s r.o. | 37 | 4 500 075 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 150 040 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 2 smlouvy za celkem 230 429 Kč | 2 smlouvy za celkem 252 994 Kč | 1 smlouva za celkem 365 093 Kč | 3 smlouvy za celkem 330 559 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 489 404 Kč | |||||
| VUSTE ENVIS, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 230 429 Kč | 3 smlouvy za celkem 252 994 Kč | 1 smlouva za celkem 365 093 Kč | 5 smluv za celkem 511 946 Kč | 2 smlouvy za celkem 364 470 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 489 404 Kč | 2 smlouvy za celkem 152 173 Kč | 3 smlouvy za celkem 247 445 Kč | 1 smlouva za celkem 12 705 Kč | |
| Městská část Praha 2 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 150 040 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. | 2 | 230 429 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 15 | 2 963 550 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 6 | 693 398 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 10 | 352 531 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 110 128 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 2 | 150 040 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. | 2 smlouvy za celkem 230 429 Kč | ||||||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 2 smlouvy za celkem 252 994 Kč | 1 smlouva za celkem 365 093 Kč | 3 smlouvy za celkem 330 559 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 489 404 Kč | ||||||
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 181 387 Kč | 2 smlouvy za celkem 364 470 Kč | 1 smlouva za celkem 147 540 Kč | |||||||
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 200 376 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 54 750 Kč | 1 smlouva za celkem 97 405 Kč | |||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 97 423 Kč | 1 smlouva za celkem 12 705 Kč | |||||||||
| Liga-servis s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 150 040 Kč |