Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 38 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSLAVAN, a.s. | 38 | 6 366 551 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OSLAVAN, a.s. | 3 smlouvy za celkem 459 428 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 670 382 Kč | 8 smluv za celkem 530 051 Kč | 3 smlouvy za celkem 164 662 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 147 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 243 428 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 8 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 276 000 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 2 168 494 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 0 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 2 | 0 Kč |
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 286 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 923 835 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 3 | 581 900 Kč |
| Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou | 1 | 137 048 Kč |
| Město Kadaň | 5 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 5 | 96 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 147 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 243 428 Kč | ||||||||||
| Vězeňská služba České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 216 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 3 286 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 923 835 Kč | ||||||||||
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 2 smlouvy za celkem 394 400 Kč | 1 smlouva za celkem 187 500 Kč | |||||||||
| Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou | 1 smlouva za celkem 137 048 Kč | ||||||||||
| Město Kadaň | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 4 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 91 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 000 Kč | ||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 147 000 Kč | ||||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |