Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paulín CZ, s.r.o. | 15 | 1 958 503 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Paulín CZ, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 79 769 Kč | 1 smlouva za celkem 85 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 205 918 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 149 213 Kč | 1 smlouva za celkem 67 692 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 11 | 788 111 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 968 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 139 392 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 63 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 79 769 Kč | 1 smlouva za celkem 85 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 205 918 Kč | 4 smlouvy za celkem 263 069 Kč | 1 smlouva za celkem 86 213 Kč | 1 smlouva za celkem 67 692 Kč | |||||
| Statutární město Brno | 2 smlouvy za celkem 968 000 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 139 392 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč |