Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 73 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,06 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo vlastníků Veselka | 72 | 1 894 855 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zemědělské družstvo vlastníků Veselka | 2 smlouvy za celkem 9 083 Kč | 3 smlouvy za celkem 14 317 Kč | 2 smlouvy za celkem 356 196 Kč | 4 smlouvy za celkem 945 631 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 452 338 Kč | 52 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 117 290 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 3 | 140 690 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 68 | 973 335 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 780 830 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 9 083 Kč | 1 smlouva za celkem 14 317 Kč | 1 smlouva za celkem 117 290 Kč | ||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 356 196 Kč | 3 smlouvy za celkem 164 801 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 452 338 Kč | 52 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||
| Ministerstvo financí | 1 smlouva za celkem 780 830 Kč |