Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 269 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TARGETON s.r.o. | 269 | 125 771 390 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 227 105 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 31 | 14 640 758 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TARGETON s.r.o. | 13 smluv za celkem 5 mil. Kč | 25 smluv za celkem 12 mil. Kč | 19 smluv za celkem 15 mil. Kč | 16 smluv za celkem 8 mil. Kč | 28 smluv za celkem 10 mil. Kč | 31 smluv za celkem 12 mil. Kč | 26 smluv za celkem 14 mil. Kč | 33 smluv za celkem 20 mil. Kč | 26 smluv za celkem 9 mil. Kč | 43 smluv za celkem 16 mil. Kč | 9 smluv za celkem 5 mil. Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 166 605 Kč | |||||||||
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 smlouvy za celkem 654 368 Kč | 20 smluv za celkem 10 mil. Kč | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 153 | 63 408 588 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 3 440 162 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha 3 | 38 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 37 | 16 353 690 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 329 120 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 5 082 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 2 227 655 Kč |
| CENTRA a.s. | 2 | 227 105 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 14 | 20 936 751 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 0 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 219 978 Kč |
| Městská část Praha-Suchdol | 3 | 1 009 745 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 326 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vodárny Kladno - Mělník, a.s., Pražská vodohospodářská společnost a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 6 mil. Kč | 8 smluv za celkem 4 mil. Kč | 16 smluv za celkem 7 mil. Kč | 16 smluv za celkem 6 mil. Kč | 11 smluv za celkem 5 mil. Kč | 23 smluv za celkem 12 mil. Kč | 16 smluv za celkem 6 mil. Kč | 36 smluv za celkem 10 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Městská část Praha 2 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 3 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 11 smluv za celkem 5 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 666 952 Kč | |||||
| Městská část Praha 4 | 1 smlouva za celkem 329 120 Kč | ||||||||||
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 10 | 1 smlouva za celkem 554 588 Kč | 1 smlouva za celkem 241 758 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| CENTRA a.s. | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 166 605 Kč | |||||||||
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 447 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||
| Městská část Praha 11 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 219 978 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Suchdol | 1 smlouva za celkem 544 500 Kč | 1 smlouva za celkem 268 620 Kč | 1 smlouva za celkem 196 625 Kč | ||||||||
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 326 700 Kč |