Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámek Lobkowicz Roudnice, s.r.o. | 9 | 2 107 458 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zámek Lobkowicz Roudnice, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 499 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 450 414 Kč | 3 smlouvy za celkem 842 996 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 1 smlouva za celkem 62 250 Kč | 1 smlouva za celkem 88 848 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 5 | 1 793 010 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 350 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 62 250 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 88 848 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 499 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 450 414 Kč | 2 smlouvy za celkem 842 996 Kč | ||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 62 250 Kč | ||||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 88 848 Kč |