Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,15 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo vlastníků Třebařov | 33 | 5 890 639 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zemědělské družstvo vlastníků Třebařov | 2 smlouvy za celkem 26 913 Kč | 6 smluv za celkem 128 599 Kč | 4 smlouvy za celkem 262 278 Kč | 5 smluv za celkem 255 089 Kč | 2 smlouvy za celkem 265 547 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 73 290 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 26 | 4 679 759 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 210 880 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 26 913 Kč | 2 smlouvy za celkem 128 599 Kč | 4 smlouvy za celkem 262 278 Kč | 4 smlouvy za celkem 255 089 Kč | 2 smlouvy za celkem 265 547 Kč | 1 smlouva za celkem 320 698 Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 73 290 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |