Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 60 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 2 | 7 242 276 Kč |
| BB PROJEKT s.r.o. | 60 | 77 124 134 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 | 272 357 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 332 750 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| BB PROJEKT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 332 750 Kč | 6 smluv za celkem 11 mil. Kč | 8 smluv za celkem 16 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 5 smluv za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 13 mil. Kč | 14 smluv za celkem 13 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 smlouvy za celkem 272 357 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 2 | 7 242 276 Kč |
| Městská část Praha 3 | 6 | 23 878 371 Kč |
| Město Neratovice | 8 | 0 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 2 001 721 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 12 | 15 387 239 Kč |
| Integrační centrum Zahrada v Praze 3 | 1 | 232 378 Kč |
| Katastrální úřad pro Středočeský kraj | 1 | 381 127 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 20 | 14 727 612 Kč |
| Městská část Praha 21 | 1 | 897 820 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 429 550 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Pražské služby, a.s., Ministerstvo práce a sociálních věcí
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 smlouva za celkem 332 750 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 880 Kč | ||||||
| Město Neratovice | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 2 smlouvy za celkem 721 211 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 12 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 894 795 Kč | |||||||
| Integrační centrum Zahrada v Praze 3 | 1 smlouva za celkem 232 378 Kč | ||||||||||
| Katastrální úřad pro Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 381 127 Kč | ||||||||||
| Pražské služby, a.s. | 1 smlouva za celkem 89 298 Kč | 1 smlouva za celkem 106 722 Kč | 8 smluv za celkem 13 mil. Kč | 5 smluv za celkem 712 448 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| Městská část Praha 21 | 1 smlouva za celkem 897 820 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 308 550 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč |