Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz akrobatického rock and rollu z.s. | 17 | 4 837 032 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Český svaz akrobatického rock and rollu z.s. | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 726 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 750 200 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 190 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 220 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 344 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 425 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 540 758 Kč | 2 smlouvy za celkem 552 074 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 10 | 4 837 032 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 7 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, ČESKÁ TELEVIZE
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | 1 smlouva za celkem 750 200 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 190 000 Kč | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 344 000 Kč | 1 smlouva za celkem 425 000 Kč | 1 smlouva za celkem 540 758 Kč | 1 smlouva za celkem 552 074 Kč | |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |