Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. | 3 | 538 644 Kč |
| Dominik Bečvář | 1 | 181 150 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| MSC-NET s.r.o. | 1 | 130 311 Kč |
| Střední odborná škola, Český Brod-Liblice,Školní 145 | 8 | 1 792 477 Kč |
| Radovan Sus | 2 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 089 000 Kč |
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MP10 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Breston Saad, s.r.o. | 3 | 1 009 606 Kč |
| PIKHARTSPORTSERVIS s.r.o. | 1 | 185 433 Kč |
| KOPOS KOLÍN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Romana Javůrková | 3 | 586 952 Kč |
| Pavel Hertl | 1 | 210 000 Kč |
| Ing. Marie Hromasová | 1 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 810 000 Kč |
| PH-tonery s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 274 991 Kč | 1 smlouva za celkem 263 653 Kč | |||||||||
| Dominik Bečvář | 1 smlouva za celkem 181 150 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||||
| MSC-NET s.r.o. | 1 smlouva za celkem 130 311 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola, Český Brod-Liblice,Školní 145 | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 697 477 Kč | 1 smlouva za celkem 6 000 Kč | ||||||||
| Radovan Sus | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MP10 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Breston Saad, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 263 514 Kč | 1 smlouva za celkem 377 520 Kč | 1 smlouva za celkem 368 572 Kč | ||||||||
| PIKHARTSPORTSERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 185 433 Kč | ||||||||||
| KOPOS KOLÍN a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Romana Javůrková | 2 smlouvy za celkem 525 000 Kč | 1 smlouva za celkem 61 952 Kč | |||||||||
| Pavel Hertl | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | ||||||||||
| Ing. Marie Hromasová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CETIN a.s. | 1 smlouva za celkem 810 000 Kč | ||||||||||
| PH-tonery s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola, Český Brod-Liblice,Školní 145 | 24 | 4 822 863 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 553 272 Kč |
| Město Český Brod | 3 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 66 549 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední odborná škola, Český Brod-Liblice,Školní 145 | 5 smluv za celkem 586 452 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| CETIN a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Dům zahraniční spolupráce | 1 smlouva za celkem 553 272 Kč | ||||||||||
| Město Český Brod | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 66 549 Kč |