Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 66 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Radovan Novotný | 66 | 29 825 415 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 181 319 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Radovan Novotný | 4 smlouvy za celkem 721 637 Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 11 smluv za celkem 11 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 324 443 Kč | 12 smluv za celkem 7 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 798 479 Kč | 4 smlouvy za celkem 577 881 Kč | 5 smluv za celkem 758 247 Kč | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 smlouva za celkem 181 319 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 12 | 2 829 721 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 23 | 6 826 641 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 185 419 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 342 975 Kč |
| Technická univerzita v Liberci | 12 | 0 Kč |
| Základní škola a Praktická škola Neratovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 692 423 Kč |
| SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Silnice LK a.s. | 7 | 12 687 213 Kč |
| Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace | 1 | 91 839 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 242 000 Kč |
| Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace | 1 | 216 333 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 121 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 smlouvy za celkem 559 673 Kč | 1 smlouva za celkem 241 906 Kč | 1 smlouva za celkem 961 950 Kč | 3 smlouvy za celkem 242 121 Kč | 1 smlouva za celkem 186 824 Kč | 4 smlouvy za celkem 637 247 Kč | |||||
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 smlouva za celkem 83 964 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 864 503 Kč | 2 smlouvy za celkem 280 720 Kč | 2 smlouvy za celkem 324 443 Kč | 4 smlouvy za celkem 741 077 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 611 655 Kč | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | ||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 78 000 Kč | 1 smlouva za celkem 107 419 Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 smlouva za celkem 342 975 Kč | ||||||||||
| Technická univerzita v Liberci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Základní škola a Praktická škola Neratovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 smlouva za celkem 692 423 Kč | ||||||||||
| SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Silnice LK a.s. | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | |||||||||
| Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 91 839 Kč | ||||||||||
| Statutární město Prostějov | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 216 333 Kč | ||||||||||
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč |