Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 68 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOS Czech Republic, s.r.o. | 68 | 7 947 811 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AUTOS Czech Republic, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 179 080 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 913 986 Kč | 27 smluv za celkem 2 mil. Kč | 20 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 4 | 1 104 730 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 5 | 652 635 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 587 286 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 50 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 297 896 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 484 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Veterinární univerzita Brno | 1 smlouva za celkem 179 080 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 168 635 Kč | |||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 587 286 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 25 smluv za celkem 0 Kč | 18 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | |||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 297 896 Kč | ||||||||||
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč |