Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 39 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 51,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pánek Jaroslav, Ing. | 2 | 201 427 Kč |
| Školní jídelna, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace | 28 | 1 706 760 Kč |
| HRASPO spol. s r.o. | 4 | 5 859 459 Kč |
| L. TUČEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace | 8 | 401 760 Kč |
| Pavel Smýkal | 1 | 683 045 Kč |
| Reservoir Dogs, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pánek Jaroslav, Ing. | 1 smlouva za celkem 89 806 Kč | 1 smlouva za celkem 111 621 Kč | |||||||||
| Školní jídelna, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 605 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 700 000 Kč | 1 smlouva za celkem 401 760 Kč | ||||
| HRASPO spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 659 000 Kč | 1 smlouva za celkem 423 379 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| L. TUČEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 401 760 Kč | ||||||||
| Pavel Smýkal | 1 smlouva za celkem 683 045 Kč | ||||||||||
| Reservoir Dogs, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Školní jídelna, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 89 806 Kč | 1 smlouva za celkem 111 621 Kč | 2 smlouvy za celkem 743 119 Kč | 1 smlouva za celkem 423 379 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 876 524 Kč | ||||
| Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | ||||||
| Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Základní škola Židlochovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vojenská nemocnice Brno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Zařízení školního stravování Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |